V Konkursu Piosenki „Rozmaitości"
Dodane przez admin dnia 11 grudzień 2007
7 grudnia 2007 roku w Podkowie Leśnej odbył się V Konkurs Piosenki „Rozmaitości” organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Podkowie Leśnej. Brali w nim udział uczestnicy z instytucji kultury i oświaty z trzech powiatów: pruszkowskiego, grodziskiego i żyrardowskiego.
Rozszerzona zawartość newsa
V Konkursu Piosenki
„Rozmaitości”


7 grudnia 2007 roku w Podkowie Leśnej odbył się V Konkurs Piosenki „Rozmaitości” organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Podkowie Leśnej. Brali w nim udział uczestnicy z instytucji kultury i oświaty z trzech powiatów: pruszkowskiego, grodziskiego i żyrardowskiego. Każda placówka mogła zgłosić tylko dwie prezentacje.
Ze Szkoły Podstawowej w Michałowicach wystąpiły: solistka - Teresa Kulka oraz duet - Iga Skałecka i Ania Lewan. Gimnazjum w Michałowicach reprezentowały solistki - Ola Pakuła i Joasia Karwacka. Dziewczęta przygotowywała do konkursu p. Alina Stencka – nauczycielka muzyki.
Konkurencja była duża. Nasze uczennice zajęły eksponowane miejsca i otrzymały wspaniałe nagrody rzeczowe. Możemy być dumni. Nie tak dawno, bo 26 i 27 października nasza reprezentacja w dziedzinie wokalistyki otrzymała wiele nagród w dwóch konkursach wokalnych, a teraz - znów są w finale.

Nasze finalistki:

w kategorii szkół podstawowych
II miejsce - duet Iga Skałecka i Ania Lewan z klasy Va za piosenki: „Pamiętajcie o ogrodach” i „Czterdzieści słów”

w kategorii gimnazjów
II miejsce - Joanna Karwacka z kl. IIa za piosenki: „Dziwny jest ten świat” i „Czerwone korale”

Gratulujemy !!!