Wielki sukces wokalistek z Zespołu Szkół w Michałowicach
Dodane przez admin dnia 24 marzec 2013
Wokalistki z Zespołu Szkół w Michałowicach od wielu lat odnoszą sukcesy w konkursach piosenki szkolnych i pozaszkolnych. Swoimi występami uświetniają imprezy w szkole i poza nią.
Rozszerzona zawartość newsa
WIELKI SUKCES WOKALISTEK
Z ZESPOŁU SZKÓŁ W MICHAŁOWICACH


Wokalistki z Zespołu Szkół w Michałowicach od wielu lat odnoszą sukcesy w konkursach piosenki szkolnych i pozaszkolnych. Swoimi występami uświetniają imprezy w szkole i poza nią. W tym roku szkolnym ponownie możemy pochwalić się wieloma nagrodami.

Ostatnim, a jednocześnie największym osiągnięciem było zdobycie najwyższych laurów w XVII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” organizowanym przez Klub Kultury Zastów w Warszawie (luty 2013). W kategorii wiekowej 11-13 lat II miejsce – Gabriela Podleś Film - występ Gabrysi , III miejsce – Zuzanna Grochowska. W przedziale 14-16 lat I miejsce – Anna Grochowska, II miejsce – Anna Frączek.

W XII Warszawskim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada” w Domu Kultury „Włochy” w Warszawie (marzec 2013), w kategorii wiekowej 11-13 lat Gabriela Podleś zajęła I miejsce.

Na XIV Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w MOK „Kamyk” w Pruszkowie (styczeń 2013) duet w składzie Anna Frączek i Anna Grochowska zdobył I miejsce w kategorii zespołów 15-18 lat, a Julia Pietrzak wyróżnienie w kategorii solistów 11-13 lat.

Inne tegoroczne sukcesy:

VIII Michałowickie Spotkania Artystyczne Dzieci i Młodzieży
Kategoria wiekowa 9-11 lat Kategoria wiekowa 12 lat i powyżej Szczególne wyróżnienia: Wyróżnienia: Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej
Kategoria soliści: Wyróżnienia: Kategoria duety i zespoły: Wyróżnienia: Na specjalne wyróżnienie zasłużył Łukasz Podleś z klasy 0 b

Wymienione solistki oraz inni utalentowani wokalnie uczniowie występowali w tym roku szkolnym na następujących imprezach szkolnych i pozaszkolnych:
 1. Dożynki w Michałowicach,
 2. Festyn w Regułach z okazji uroczystego otwarcia Urzędu Gminy,
 3. Rajd Pęcicki,
 4. Święto Szkoły Podstawowej,
 5. Święto Gimnazjum,
 6. Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej,
 7. Akademia z okazji Święta Niepodległości,
 8. Michałowickie Spotkania Artystyczne Dzieci i Młodzieży,
 9. Wieczorek poetycko-muzyczny z poezją ks. Twardowskiego,
 10. Jasełka SP,
 11. Jasełka Gimnazjum,
 12. XIV Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek w MOK „Kamyk” w Pruszkowie.
 13. Koncert finałowy Przeglądu Kolęd i Pastorałek,
 14. Zimowy Wieczorek poetycko-muzyczny,
 15. XVII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” w Klubie Kultury Zastów w Warszawie – eliminacje i koncert finałowy,
 16. Koncert finałowy konkursu „Rozśpiewany Wawer”,
 17. XII Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada” w Domu Kultury „Włochy” w Warszawie – eliminacje i koncert finałowy,
 18. Koncert finałowy „Asteriady”.
Nauczyciel muzyki Alina Stencka