O Dniu Życzliwości
Dodane przez admin dnia 24 listopada 2011
21.11.2011r. w naszym gimnazjum obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Organizacją święta zajęła się klasa Ib pod przewodnictwem p.Pastuszek. Uczniowie udekorowali szkołę plakatami, słońcami, napisami i różnymi innymi dekoracjami.
Rozszerzona zawartość newsa
O Dniu Życzliwości


21.11.2011r. w naszym gimnazjum obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Organizacją święta zajęła się klasa Ib pod przewodnictwem p.Pastuszek. Uczniowie udekorowali szkołę plakatami, słońcami, napisami i różnymi innymi dekoracjami. Na drzwiach wywiesili kartki informujące o tym, że 21 listopada to dzień bez mundurków i jedynek oraz o tym, że strój powinien być w zielonej, żółtej i pomarańczowej kolorystyce.
Tego dnia cała szkoła była pełna dzieci ubranych w wesołe barwy. Po korytarzach chodzili chłopcy i dziewczyny z Ib, którzy rozdawali przygotowane przez nich kartki z miłymi słówkami, owoce i słodycze oraz naklejki z uśmiechniętymi buziami. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie mieli przypięte do ubrań minki i częstowali się łakociami. Każdy był miły i uprzejmy wobec innych. Wszyscy starali się utrzymać jak najlepszą atmosferę. Czasem zdarzały się wybryki niektórych smyków, ale nauczyciele, przymykali na to oko. Wszyscy byli weseli i wyluzowani.
Dzięki dobrej organizacji i współpracy, Dzień Życzliwości był wspaniały. Jednak nie zapominajmy o tym, że powinniśmy być mili i radośni nie tylko 21 listopada, lecz każdego dnia.

Karolina Ciuk,Ib