Dzień wiosny
Dodane przez admin dnia 25 marzec 2010
22 Marca w naszej szkole miały miejsce obchody pierwszego dnia wiosny. Z tej okazji klasy drugie i trzecie gimnazjum przygotowywały parodie znanych filmów. Występy były oceniane przez jury w składzie : P. Cendrowska, P. Stencka i P. Zieliński, a zwycięska klasa otrzymywała nagrodę w postaci wyjścia na wycieczkę ufundowaną przez Radę Rodziców.
Rozszerzona zawartość newsa
Dzień wiosny


22 Marca w naszej szkole miały miejsce obchody pierwszego dnia wiosny. Z tej okazji klasy drugie i trzecie gimnazjum przygotowywały parodie znanych filmów. Występy były oceniane przez jury w składzie : P. Cendrowska, P. Stencka i P. Zieliński, a zwycięska klasa otrzymywała nagrodę w postaci wyjścia na wycieczkę ufundowaną Radę Rodziców. Organizacją całego przedsięwzięcia zajął się samorząd szkolny, a konkurs prowadziła Ada Zahorodna wraz z Marcinem Habrem. Mimo nieobecności klas I gimnazjum, zarówno nauczyciele jak i uczniowie bawili się świetnie, przygotowując i przedstawiając swoje występy. Wyniki konkursu są następujące:

1 miejsce – klasa III b za parodię serialu komediowego ,,Świat według Kiepskich”
2 miejsce – klasa II a , która przygotowała własną wersję ,,Ojca Chrzestnego”
3 miejsce – klasa III c i jej interpretacja ,,High School Musical”

Tego dnia usłyszeliśmy także wyniki głosowania na najlepszych nauczycieli naszej szkoły, którzy nominowani byli w sześciu kategoriach. Zwycięzcami wybranymi przez uczniów zostali:

Chodziarz roku – P. Ryszard Rokicki
Graficiarz roku – P. Agnieszka Stolarczyk
Debiut roku – P. Łukasz Zieliński
Artysta roku – P. Alina Stencka
Pracuś roku – P. Wiesław Żochowski

Super nauczyciel roku – P. Monika Mikunda

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w nauczaniu, a także zdobywaniu ogromnej sympatii uczniów.