Strona Główna · Linki · Kontakt · Galeria · Mapa serwisu · Mapa dojazdu 15.12.2019 01:31:51
Nasza szkoła
 O szkole
 Nasz patron
 Dyrekcja
 Nauczyciele
 Psycholog
 Pedagog
 Biblioteka
 Terminarz
 Plan lekcji
Dokumenty szkolne
 Statut
 Program Rozwoju
 Program wychowawczo-
 profilaktyczny

 Procedury
 Regulamin Porządkowy
 Regulamin kompleksu
 sportowego

 Regulamin dyskotek
 Regulamin boiska
 Polityka ochrony
 dziecka

Dziennik
 Dziennik elektroniczny
Egzamin gimnazjalny
 Wyniki egzaminu
 gimnazjalnego
 2018/2019

 Archiwum
Ogłoszenia
 Podręczniki 2016/2017
 Regulamin dowozu
 uczniów

 Rokład jazdy autobusu
Obiady
 Menu (03.06 — 14.06)
 Regulamin i oferta
 cenowa

 Umowa - korzystanie
 z obiadów

 Kontakt
Rada Rodziców
 Rada Rodziców
 Wpłaty na RR
 Protokoły zebrań RR
 Konta bankowe
Programy unijne i rządowe










Logo EFS
OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY GALILEO 2019 – wyniki
Aktualności
OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY GALILEO 2019 – wyniki


Dnia 4 marca 2019 roku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny GALILEO organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej.
W konkursie udział wzięli uczniowie z klas IV-VIII oraz gimnazjum.

Najlepsze wyniki uzyskali:
  • z klas czwartych:
  • Joanna Hyla – 44 pkt – 9. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Laureata
  • Alicja Ławniczak - 42 pkt – 11. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Oliwia Ziomek - 42 pkt – 11. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Małgorzata Chilarska - 40 pkt – 13. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Iga Linczewska - 40 pkt – 13. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Michalina Bajera - 40 pkt – 13. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Amelia Wróblewska - 39 pkt – 14. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Martyna Ostrowska - 39 pkt – 14. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Barbara Bienia – 38 pkt – 15. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia

  • z klas piątych:
  • Tomasz Biera – 46 pkt – 7. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Laureata
  • Marta Michalczyk – 43 pkt – 7. miejsce w kraju – otrzymuje Dyplom Laureata
  • Szymon Taras – 42 pkt – 11. miejsce w kraju – otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Mikołaj Brysacz – 42 pkt – 11. miejsce w kraju – otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Zofia Kurman – 40 pkt – 13. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Katarzyna Strzelecka – 38 pkt – 15. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia

  • z klas szóstych:
  • Michał Gruczyński – 50 pkt – 3. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Laureata i Nagrodę książkową
  • Pola Oleszek – 44 pkt – 9. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Laureata
  • Julia Rawojt – 43 pkt – 10. miejsce w kraju – otrzymuje Dyplom Laureata
  • Aleksandra Burchard – 40 pkt – 13. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Julia Urbaniak – 38 pkt – 15. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia

  • z klas siódmych:
  • Natalia Wolszczak – 40 pkt – 13. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Emilia Urbanek – 39 pkt – 14. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia

  • z klas ósmych:
  • Agata Marczak – 44 pkt – 9. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Laureata
  • Paweł Nowocień – 44 pkt – 9. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Laureata
  • Maciej Parol – 44 pkt – 9. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Laureata
  • Stanisław Burs – 42 pkt – 11. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Mateusz Moskwa – 42 pkt – 11. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Magdalena Beska – 40 pkt – 13. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Krzysztof Kiersnowski – 40 pkt – 13. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Maciej Czernicki – 40 pkt – 13. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Tuan Sagan – 38 pkt – 15. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Nadia Gołaszewska – 38 pkt – 15. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Maksymilian Brejnak – 38 pkt – 15. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia

  • z klas trzecich gimnazjum:
  • Klaudia Samsel – 44 pkt – 9. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Laureata
  • Eryk Czyżewski – 44 pkt – 9. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Laureata
  • Zofia Michalczyk – 39 pkt – 14. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Julia Ositek – 38 pkt – 15. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia
  • Aleksandra Horodecka – 38 pkt – 15. miejsce w kraju - otrzymuje Dyplom Wyróżnienia

Gratulujemy!

Szkolni koordynatorzy:

Katarzyna Traczyk
Emilia Chmielewska - Sobiera
BIP
Projekt edukacyjny
 Regulamin realizowania
 projektów

 Podstawa prawna
 Deklaracja o
 przystąpieniu

Dla uczniów
 Zajęcia pozalekcyjne
 Zajęcia szachowe
 Plan zajęć Klubu
 Sportowego ZDROWIE

 Stypendia motywacyjne
 Dzwonki
 Samorząd szkolny
 Wyjazdowe koło
 fizyczne

 Wymiana zagraniczna
 Bezpłatne podręczniki
Szkoła Promująca Zdrowie
 Wyniki autoewaluacji
 2015

 Prezentacja działań 2015
 Jesteśmy SPZ
 Publiczna prezentacja działań w ramach Szkoły Promującej Zdrowie
 Sprawozdania z działań
 w latach 2015 - 2019

 Działania w latach
 2015 - 2019

 Realizacja priorytetów
 Szkoły

 Szkoła Promująca
 Zdrowie

 Bezpieczeństwo dzieci
 na co dzień

 Świadomy rodzic -
 prezentacja

 Działania szkoły
 Wyniki autoewaluacji
 Szkoła Podstawowa -
 prezentacja



Cheerleaderki
Witryna
 Archiwum
Certyfikaty








Copyright © 2007-2015  e-mail:gimnazjum@gimmichalowice.pl